ГЕРБІЦИДИ

Гербіциди – хімічні засоби для боротьби із зайвими рослинами

Широке використання гербіцидів в Україні розпочалося відносно нещодавно. Раніше ці хімічні засоби використовувалися для знищення бур’янів лише у промисловому масштабі, а  на присадибних ділянках непотрібні рослини висмикували власноруч. Проте згодом стала зрозумілою неефективність такої боротьби з ними, а безпечність гербіцидів за правильного використання підтвердилася.

Гербіциди за характером свого впливу поділяють на хімікати, що повністю знищують рослинність на обробленій території, та гербіциди вибіркової дії, тобто ті, що впливають лише на певний вид рослин. Перший тип використовується переважно на ділянках під будівництво, а вибіркові використовують як засіб від бур’янів на сільськогосподарських ділянках.

Щоб обробка рослин мала сенс, важливо купити гербіцид саме потрібного спрямування та виконати своєчасну і правильну обробку території. На нашому сайті ви можете переглянути асортимент та ціни на гербіциди, ознайомитися з їх складом та порадами щодо використання. Після цього ви можете одразу ж замовити необхідний товар оптом або у роздріб та очікувати на обробку вашого замовлення, знаючи, що замовили якісні гербіциди та не переплатили за них.


 

Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
Гербіцид Євро-Лайтинг
5600.00 ГРН
Отзывов (0)
Гербіцид апірос (аналог Монітор)
1234.00 ГРН
Отзывов (0)
Аркан® - економічний гербіцид для боротьби проти найбільш поширених однорічних широколистих бур’янів на зернових культурах та кукурудзі.
2610.00 ГРН
Отзывов (0)
Гербіцид Базагран
7250.00 ГРН
Отзывов (0)
Гербіцид Базис
2610.00 ГРН
Отзывов (0)
Гербіцид Банвел
3255.00 ГРН
Отзывов (0)
Гербіцид Варяг (Прим екстра Голд 500)
5162.00 ГРН
Отзывов (0)
Гербіцид Галера
3920.00 ГРН
Отзывов (0)
Отзывов (0)
ГЕРБІЦИД ГЕЛІОС ЕКСТРА СИСТЕМНИЙ ГЕРБІЦИД СУЦІЛЬНОЇ ДІЇ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ШИРОКИМ СПЕКТРОМ ОДНОРІЧНИХ ТА БАГАТОРІЧНИХ БУР’ЯНІВ
3596.00 ГРН
Отзывов (0)
Отзывов (0)
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH