ГУМАТ КАЛІЮ

У склад гумату калію входять речовини, які дозволяють рослинами краще засвоювати поживні мінеральні речовини (азот, сірка, вітаміни, мікроелементи та ін.). Також обробка даним препаратом зміцнює імунітет, забезпечують здоровий розвиток корінної системи. Його використовують у вигляді рідких розчинів. Перед посівами насіння ретельно обробляють гуматом калію.  Для виведення гарного врожаю необхідне якісне добриво. Гумат калію – це важливий компонент, який дозволяє збільшити врожайність (до 20%) та зміцнити рослини з середини. Гумат калію підходить для багатьох культур, що поширені в Україні (пшениця, соняшник, яблука, виноград, кукурудза та багато інших).

Купити гумат калію

Наш магазин пропонує широкий асортимент добрив для обробки рослин. Для постійних клієнтів діють знижки та цікаві пропозиції. Ціна на гумат калію буде значно нижчою для оптових замовників. Покупець завжди може звернутися до наших консультантів, які допоможуть із вибором та дадуть відповіді на всі питання. В Україні ми пропонуємо вигідні ціни і зручні умови співпраці.  Можлива покупка товарів оптом та невеликих замовлень – наш магазин реалізує гумат калію у різній кількості. Можлива доставка добрив по усій території України.  

Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
Преимущества применения Био-технологии «Гумат + Бактерии» по сравнению с использованием химических СЗР: 1. Значительно повышает рентабельность сельхозпроизводства: - Препараты из ассортимента ТД «ЛИСТ ФОРТЕ» производятся на территории Украины из отечественного сырья и поэтому колебания курса доллара никак не влияют на их стоимость, чего никак нельзя сказать об импортных СЗР. - Внесение баковой смеси по листу «0,7 л гумата + 5 л гаупсина» эквивалентно внесению 20-30 кг д.в. азота. Это позволяет сократить норму внесения аммиачной селитры до 30% (а это прямая экономия 300-400 грн/Га только на этапе внесения сыпучих минеральных удобрений в почву). - Природные Гуматы ТМ «List-Forte» являются питательной средой для бактерий (гаупсин), то есть их совместное внесение в одной баковой смеси значительно усиливает эффективность обоих препаратов. В результате – показатели урожайности и качества продукции на порядок выше, чем при использовании импортных дорогостоящих средств защиты растений. 2. Не оказывает стрессового воздействия на растенияпри обработке. 3. Действует сразу после внесения. Визуально эффект можно оценить уже на 2-3 день после обработки. 4. Не вызывает резистентности 5. Экологичность, безвредность для человека, животных, птиц.
68.00 ГРН
Отзывов (0)
ГУМАТ-ЛИСТ «Florenta» - органо-минеральное добриво, що є концентратом біологічно активних з'єднань солей гумінових і фульвокислот, а також мікро- і макроелементів, активізуючих зростання і розвиток рослинних і тваринних організмів. ГУМАТ-ЛИСТ додатково збагачений кремнієм (Si). Кремній підвищує рівень опірності рослин до будь-яких стресів і не має токсичної дії. Основна функція кремнію в рослині - збільшення стійкості організму до несприятливих умов, що виражається в потовщенні епідермальних тканин (механічний захист), прискоренні зростання і розвитку кореневої системи (фізіологічний захист), зв'язуванні токсичних з'єднань (хімічний захист) і збільшенні біохімічної стійкості до стресів (біохімічний захист), зниженні дії високих температур
650.00 ГРН
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH