ІНСЕКТИЦИДИ

Інсектициди - кращі засоби для захисту рослин від комах

Інсектициди представляють собою ряд хімічних препаратів які застосовуються для винищення шкідників, в більшості випадків комах (кліщі, листокрутки та ін.). Агрономи та садівники які піклуються про свій майбутній врожай неодмінно використовують цей засіб захисту рослин для обробки своєї органіки. Цей хімікат на біологчному рівні абсолютно безпечний для людей та культур, але при цьому нещадний до паразитів.

Більше того, якісні інсектициди здатні повністю котролювати саме популяцію шкідників на полях чи садах та запобігати розповюдженню грибкових чи вірусних інфекцій, переносниками яких і є самі комахи. Особливо такі проблеми розповсюджені при вирощувані зерна, плодоовочевих чи городніх культурних рослин. Тому кожен досвідчений агроном в список обов'язкових методів захисту врожаю відносить інсектициди.

Купити інсектицид від компанії ЗЗР Агро в Україні

Наша компанія пропонує своїм клієнтам лише якісну, перевірену та безпечну продукцію від найкращих виробників. Придбати товари можна як у роздріб, так і оптом при цьому ціна на інсектициди дуже демократична і прийнятна для ведення аграрної справи в будь-якому регіоні України.


 

Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
 Інсектицид Бі 58
2320.00 ГРН
Отзывов (0)
ІНСЕКТИЦИД АКТАРА
377.00 ГРН
Отзывов (0)
Інсектицид Бомбардир Аква (Конфідор) Системний інсектицид Конфідор з контактно-кишкового дією. Відноситься до класу хлорникотинілів. Застосовується проти трипсів, колорадського жука, білокрилки, попелиці.
543.00 ГРН
Отзывов (0)
Інсектицид Вертімек
1015.00 ГРН
Отзывов (0)
Інсектицид Енвідор Акарицид Енвідор є ефективним завдяки контактній дії проти всіх стадій розвитку рослінноідніх кліщів - яйця, личинки, протонімфи, дейтонімфи, а також проти дорослих самок. Самці не завдають культурі шкоди і зберігаються як харчові об'єкти для хижих кліщів.
1305.00 ГРН
Отзывов (0)
Інсектицид Енжіо Інтексіцід «Енжіо» - контактний вид препарату, який допомагає ефективно впоратися з шкідниками на винограді, горосі, буряку та багатьох інших культурах. Він знищує білана, блішок, Велику картопляну тлю, горохову плодожерки, зернівку і тлю; капустяну міль і тлю; клоп-черепашку, колорадського жука, бурякове тлю і довгоносиків, личинки сарани, лушпиння муху,, соняшниковий шипоноска, стеблового кукурудзяного метелика, яблучну зелену тлю, витрачаю, яблучного квіткоїда.
1160.00 ГРН
Отзывов (0)
Інсектицид Каліпсо
1653.00 ГРН
Отзывов (0)
Інсектицид Кораген - інсектицид нового покоління з унікальним механізмом дії і високою ефективністю проти широкого спектру шкідників із загону лускокрилих (плодожерки, молі, листовійки), твердокрилих (колорадський жук)
2755.00 ГРН
Отзывов (0)
Інсектицид Моспілан Системний інсектіцід контактно-шлункового дії, Ефективний при бородьбі з предсставникаами сімейства лускокрилих - Lepidoptera, полутвердокріліх - Hemiptera, тріпсів Thysanoptera, твердокрилих - Coleoptera та рівнокріліх - Homoptera.
638.00 ГРН
Отзывов (0)
Цей інсектицид є контактним, кишковим. З його допомогою можна позбавиться як від дорослих особин, так і від личинок листокруток і кліщів. Важливо те, що бджоли не гинуть від дії нурелл Д. Особливо ефективний нурелл Д при боротьбі з довгоносиками, листоїдами, жужелиці, блошками, шовкопрядами та ін.
2030.00 ГРН
Отзывов (0)
 Інсектицид Санмайт Санмайт - контактний акарицид, який відрізняється актівністю при борьби з шкідниками на всих стадіях їх розвитку (яйці - личинка - німфа - дорослий Кліщ). Застосовують для Боротьби з: Кліщ виноградний, Кліщ Павутина, Кліщ СУНИЧНІ та ін
522.00 ГРН
Отзывов (0)
Інсектицид Фастак Даний інсектицид може застосуються практично на всіх рослинах, захищаючи їх від великої кількості різних комах-вредитетелей, таких як колорадський жук, плодожерка і багато інших.
1595.00 ГРН
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH