Інсектицид Енжіо

Рейтинг:

      Інсектицид Енжіо

Інтексіціди - це один з найбільш відомих на сьогоднішній день препаратів токсичної дії, який застосовується для боротьби з шкідниками рослин, як в домашніх умовах на невеликому городчику, так і у великих фермерських господарствах. Інтексіцід «Енжіо» - контактний вид препарату, який допомагає ефективно впоратися з шкідниками на винограді, горосі, буряку та багатьох інших культурах. Він знищує білана, блішок, Велику картопляну тлю, горохову плодожерки, зернівку і тлю; капустяну міль і тлю; клоп-черепашку, колорадського жука, бурякове тлю і довгоносиків, личинки сарани, лушпиння муху,, соняшниковий шипоноска, стеблового кукурудзяного метелика, яблучну зелену тлю, витрачаю, яблучного квіткоїда.

 Основна діюча речовина «Енжіо» - лямбда-цигалотрин і тіаметоксам. Інтексіцід цієї марки випускається у вигляді концентрату суспензії. Для невеликої площі можна купувати пакетики об'ємом 3,6 мл. для великих площ розраховані великі 5 кг бутлі.

 Для досягнення ефективного результату після купівлі «Енжіо» варто дотримувати рекомендації по розведенню суспензії. На 10 л води розводиться один маленький пакетик в 3,6 мл речовини. При застосуванні на дерева виходить 2-5 розчину. Застосовуючи на томати, картоплю, капусту і цибулю йде 5 л рідини на сотку городу. Препарат не має негативного впливу на навколишнє середовище. Після обробки варто вичікувати 20 днів при обробці овочевих і 14 при обробці дерев, перед вживанням плодів.

  

Цена: 1160.00 ГРН
Количество: 
Отзыв
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH