МІКРОДОБРИВА ТА СТИМУЛЯТОРИ РОСТУ РОСЛИН

Для ефективного і здорового росту рослин важливу роль відіграють мікродобрива та стимулятори росту. Українська промисловість пропонує широкий вибір тим, хто бажає купити мікродобрива.

Мікродобрива – це спеціальні добрива, до складу яких входять мікроелементи, а також спеціальні речовини, які споживають рослини. Стимулятори росту - це ті компоненти, за допомогою яких відбувається кращий ріст рослин. Ціна на стимулятори росту рослин і мікродобрив в Україні залежить від багатьох факторів, зокрема:

  • від сорту рослини;
  • ваги продукту;
  • складу мікродобрива

Для чого необхідні стимулятори і мікродобрива?

Будь-яка людина, яка має досвіт в аграрній промисловості, чи просто захоплюється рослинництвом, підтвердить - для досягнення успіху у цій справі мікродобрива і стимулятори просто необхідні. Саме ці засоби сприяють швидкому росту рослин, живлять її всіма необхідними речовинами. Вони забезпечують високу продуктивність і якість кожному аграрію.

Придбати мікродобрива і стимулятори росту

Найбільший вибір мікродобрив пропонує компанія ЗЗР-Агро. Саме тут ви зможете придбати мікродобрива і стимулятори оптом і вроздріб за приємною ціною. Купуючи агрохімію у нас ваші рослини завжди будуть найкращі!

Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
BAST Cu (БАСТ Мідь)
1015.00 ГРН
Отзывов (0)
BAST Fe (БАСТ Залізо)
870.00 ГРН
Отзывов (0)
BAST NPK PLUS (БАСТ NPK Плюс) --
928.00 ГРН
Отзывов (0)
BAST Zn (БАСТ Цинк)
2697.00 ГРН
Отзывов (0)
BAST В (БАСТ Бор)
1218.00 ГРН
Отзывов (0)
BAST Мn PLUS
2320.00 ГРН
Отзывов (0)
BAST Мo (БАСТ Молібден)
5800.00 ГРН
Отзывов (0)
BAST Сomplex (БАСТ Комплекс)
1566.00 ГРН
Отзывов (0)
Мікро-Мінераліс (Буряки) – рідке комплексне мікродобриво, призначене для позакореневого підживлення всіх сортів та гібридів цукрових, кормових і столових буряків. Співвідношення мікроелементів,які містяться в Мікро-Мінераліс (Буряки), повністю відповідає фізіологічним потребам цукрових, кормових та столових буряків. Пріоритетними мікроелементами для нормального розвитку цукрових, кормових та столових буряків є: Бор - приймає участь в кисневому живленні тканин. Використання бору в технології вирощування приводить до підвищення цукристості в коренеплодах цукрового буряку. Марганець – покращує гідролітичні процеси в рослині. Молібден - необхідний для процесу синтезу білків в рослинах. Кобальт - позитивно впливає на дихальні процеси та енергетичний обмін.
670.00 ГРН
Отзывов (0)
Мікро-Мінераліс (Кукурудза) – це рідке комплексне мікродобриво, яке містить мікро- та макро- елементи, що відповідають всім фізіологічним вимогам кукурудзи і є найбільш необхідними для її росту та розвитку.
610.00 ГРН
Отзывов (0)
Мікро-Мінераліс (Овочеві) – це рідке комплексне мікродобриво, яке містить всі основні мікроелементи необхідні для живлення овочевих культур. Наявність у мікродобриві наносполук заліза, марганцю, цинку, міді, бору та молібдену позитивно впливає на якість плодів, смакові властивості, урожайність та лежкість вирощеної продукції.
670.00 ГРН
Отзывов (0)
Мікро-Мінераліс (Олійні) – спеціальне рідке комплексне мікродобриво для позакореневого підживлення олійних культур. Введення в технологію вирощування олійних культур позакореневого підживлення Мікро-Мінераліс (Олійні) позитивно впливає на вміст жирів в рослині. Крім комплексу мікро- та макроелементів мікродобриво Мікро-Мінераліс (Олійні) містить бор і мідь, які підвищують вміст олії в насінні, та цинк, який позитивно впливає на вміст фосфоліпідів в рослині.
670.00 ГРН
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH