НАСІННЯ

Якісне насіння технічних культур — запорука високого врожаю! У нас ви можете купити насіння оптом за вигідними умовами, коли ціна на насіння відповідає його якості. До технічних культур зараховують ті рослини, чиї продукти можуть використовуватися як сировина — для тканин, фарб, пряжі, кормі для тварин, палива тощо. Найпопулярнішими видами технічних культур в Україні є: пшениця, соя, цукровий буряк, амарант, льон та гірчиця.

Використання технічних культур

Вони є важливою складовою промисловості, оскільки хімічне синтезування ніколи не замінить натуральну продукцію. Так льон використовується в Україні у текстильній галузі, соя — у тваринництві, так само, як і амарант, цукровий буряк переробляють на цукор, а соя є важливим складником раціону людей та тварин.

Чому слід купувати насіння саме у нас?

Насіння технічних культур потрібне у великій кількості, інакше немає сенсу займатися його вирощуванням у промислових масштабах. ЗЗР Агро пропонує оптовий продаж насінневої сировини з вигідною ціною на насіння. Наша продукція екологічна, здорова, проходить обов’язкову селекцію та відповідає міжнародним сертифікатам якості. Ми відповідаємо за якість вашого врожаю пропонуючи вам лише якісне насіння.

Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
НАСІННЯ ГІРЧИЦІ "ЛЕЛЕКА"
30.00 ГРН
Отзывов (0)
Соя АВРОРА
25.00 ГРН
Отзывов (0)
ЦУКРОВИЙ БУРЯК ОСКАР
2500.00 ГРН
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH