ПРИЛИПАЧІ

Фермери, які вирощують урожай для продажу активно використовують різні хімікати для зменшення кількості шкідників та збільшення кількості врожаю. До категорії таких хімікатів відноситься прилипач для гербіцидів. По своїй суті, прилипач – це речовина в’язка речовина, яка закріплює на стеблі рослини корисні речовини та підвищує їх рівень ефективності. Корисні речовини в прилипачі можуть додаватися окремо, або вже бути в складі. Купити прилипач можна на нашому спеціалізованому сайті.

Навіщо використовувати прилипач?

Згідно досліджень в сфері агрохімії, більша половина активних речовин, які були призначені для рослин, стікають в ґрунт так і не виконавши своєї функції. Приклад. Фермер, який окропив картоплю засобом від колорадського жука, витратив на це 10 л розчину. Реальну користь принесе менше 5 л, а решта була просто вилита в землю. Для збільшення кількості ефективно використаних хімікатів доцільно використовувати прилипач, який буде затримувати розчин на стеблі та листях рослини.

Купити прилипач

Компанія «ЗЗК АГРО» пропонує своїм покупцям:

  • Широкий вибір хімікатів;
  • Придбати прилипач оптом та в роздріб.

В будь-якому випадку, необхідно використовувати досягнення науково-технічного прогресу і шукати нові шляхи вирощування культур та економії коштів. Прилипач дозволяє виконати обидві задачі одночасно. 

Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
Прилипач Тренд 90 Поверхнево-активна речовина ПАР Тренд 90 - це спеціально розроблена добавка на основі сульфонілсечовини застосовувана з гербіцидами для післясходового внесення.
570.00 ГРН
Отзывов (0)
ТестаРапс (зліплювач стручків)
1220.00 ГРН
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH