ПРОТРУЙНИКИ НАСІННЯ

Протруйники - отрутохімікати (фунгіциди, бактерициди, інсектициди)

Протруйники використовуються для обробки зерна чи насіння перед висадкою у ґрунт. Такі хімікати допомагають з самого початку забезпечити захист посівів від грибкових захворювань рослин, ураження бактеріями або шкідниками, що знаходяться в ґрунті. Якщо на насінні вже знаходяться шкідливі мікроорганізми, протруйники дезінфікують його, не погіршуючи посівні якості.

Також протруйник зерна чи насіння може позитивно впливати на розвиток рослини. Цю категорію називають біопротруйниками. При правильному їх виборі можна покращити посівні якості насіння, пришвидшити його проростання та в майбутньому забезпечити кращий ріст рослини.

Великий асортимент хімікатів в Україні значно розширив межі вибору, тому купити протруйник з необхідними якостями стало набагато простіше. На нашому сайті представлений широкий вибір протруйників як для дезінфекції та захисту насіння, так і біопротруйників для додаткового позитивного впливу на посіви. Ціна на протруйники варіюється від бюджетної (за флакони хімікатів невеликого об’єму, що ідеально підходять для особистих дачних ділянок) до середньої (за об’єм протруйника для обробки великої кількості насіння). За необхідності ви можете замовити оптом необхідний хімікат.


 

Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
 Протруйник Престиж активно бореться з попелицею, цикадкою, щитівкою при нанесенні на розсаду помідор, суниці, капусти і перцю. Захищає від личинок хруща, капустянки, дротяники, мурашок, блішок, білокрилки.
899.00 ГРН
Отзывов (0)
МАКСИМ XL 035 FS Препарат системної та контактно-проникаючої дії для боротьби з ґрунтовими інфекціями та хворобами сходів Збереження оптимальної густоти стояння здорових молодих рослин Системна дія забезпечує знищення внутрішньої інфекції
3915.00 ГРН
Отзывов (0)
Препарат Апрон XL® 350 ES
1350.00 ГРН
Отзывов (0)
Протруйник Гаучо
1160.00 ГРН
Отзывов (0)
Протруйник ДИВІДЕНД СТАР Дивіденд Стар - комбінований протруйник для захисту насіння зернових колосових культур від грибних захворювань, що поширюються з насінням і підщепу.
1680.00 ГРН
Отзывов (0)
Протруйник насіння Вінцинт Форте
1960.00 ГРН
Отзывов (0)
Протруйник Раксил Ультра- системний протруйник проти основних насіневих інфекцій. Препаративна форм концентрат суспензії (КС), що містить 120 г / л тебуконазолу.
522.00 ГРН
Отзывов (0)
Протруювач Вітавакс
1740.00 ГРН
Отзывов (0)
Протруювач Круізер системної дії для обробки насіння проти шкідників цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику, ріпаку, льону, картоплі та інш.
3480.00 ГРН
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH